PLATO grupper i Region Syddanmark 

Virksomheder med fremhævet skrift er faddervirksomheder. 

Der oprettes ikke nye grupper i Region Syddanmark

Jørgen Kruse A/S
Dantek-Elektro
Connie-Selen ApS
DLA Elevator ApS
Danielsen Transport A/S
ICS A/S
Woodfloor A/S
TD of Scandinavia A/S
SC - Svend Carlsen A/S
Jensen Seed A/S

Kompan A/S
FKI Fast Food Teknik A/S
Tool Denmark A/S
Dansk Styringsteknik A/S
A/S Handelstrykkeriet i Odense
Polysan A/S
Birkely Anlægsgartneri
Flensted Mobiler ApS
Fyns Coating ApS
Amico A/S
Kaleko Møbel & Bygningssnedkeri ApS

Ib Andresen Industri A/S
K & J Elektronik A/S
PN Produktion
Texas - Andreas Petersen, Højby ApS
A/S Svend Knudsens Maskinfabrik
S E M Stålindustri A/S
Dan Blends A/S
Dansk Tefilter A/S

TDC Fastnet Norden
Ditlevs El og Data ApS
Euro Service ApS
Hansen & Kiilsholm A/S
Snøde Autoværksted ApS
Ravnebjerg Entreprenør
Polérteknikk ApS
IT-Mark ApS

H. J. Hansen Genvindingsindustri A/S
Fionia Bank A/S
Maskinfabrikken H.M.A. Odense A/S
Fyns Trykluft A/S
Sanderum Smede- og Maskinværksted A/S
Con E Com A/S
Esmann Entreprise
F. K. Teknik/Design ApS
Fjelsted VVS ApS
Ejendomsmæglerfirmaet Lilienhoff A/S
Nordfyn Grafisk

 

 

 

 

Dampa A/S, Codan Gummi A/S
Classic Trim ApS
Allerup Teknik AS
Thorvald Pedersen - Per Laulund A/S
Rugballe Møbelfabrik ApS
Dan Agentur ApS
Maskinfabriken Schaumann
Nordic Pipe ApS

Damixa A/S
Nicha Miljøteknik A/S
Lasto A/S
Viking Rubber Company A/S
Kjeld Pedersens Maskinfabrik A/S
Proagria A/S
Nortex A/S
Garditec A/S

Brenderup Trailers A/S
John Pedersen, tidligere Eurowagon
One2One
Hans Klarskov Design
Th. Tømmerup's Maskinfabrik
Merkur Gardiner
Fyns Binderi Central

Trioplast Nyborg A/S
Marinegården
P.I.T. Hegn
Scancoll ApS
Gislev Drejerforretning A/S
FK Teknik/Design
Danvan A/S
Daugaard Elektronik ApS
Fjordager Smede- og Maskinfabrik ApS
Kjerteminde Avis A/S
Jackpot A/S

Marius Pedersen A/S
MV Tryk A/S
El-Zink A/S
BvL Service
Union OilTech A/S
Mejeriet Grambogård I/S
Rynkeby Maskinfabrik A/S
PNE Teknik A/S
Volstrup Maskinfabrik ApS
Svend Frederiksen Maskinfabrik A/S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TDC og Advokatcentret Sønderborg
Sydjysk Bogbind
Vognmand Flemming Paulsen
Vollerup Smedeland A/S
Danlamp A/S
Abild EL ApS
Matthiesen’s Malerfirma
Søholm Yacht Service A/S
IO-Connect
Jepsens Regnskab & IT

 

Danfoss A/S
alu technologies ApS
BELØ A/S
Horup System
Swienty A/S
Centralvaskeriet A/S
Kolex Production ApS
JKP Produktion ApS
Trio Transport Padborg A/S
Naturmælk A.m.b.A.

Ecco Sko A/S
Centrum Tryk
Dansk Data Kommunikation
Den Sønderjydske Højskole for Musik og Teater
Euro Air A/S
Findahls Møbelfabrik A/S
G. V. Møbler A/S
Jørn Iversen Rødekro ApS
Krone Camping
Neltec Denmark A/S
Uffe Nielsens Maskinfabrik ApS

Brdr. Hartmann A/S
Alu Hightech ApS
Enemarks Byggeforretning
FINSØ Maskinfabrik A/S
Jes Hansen VVS
Kirchheiner El-teknik ApS
PS Watercut
Rockidan A/S
Skodborg Dækservice ApS
Haniwood A/S
Tømrermester Ejnar Skriver

Hydro
CN Bilinventar ApS
IBI A/S
Danmet-Heatwell A/S
Forlaget Futurum
Gellett Leather
K.I. Transport
Laboratorium Visby ApS
Reick Møbler A/S
Thoms Maskinfabrik A/S  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ultimate Web